Connect with us

DIVIZIA A1

Programul turului Diviziei A1 de volei masculin, ediţia 2020 – 2021

Etapa I (17 octombrie):

SCM Zalău – CSU Vest Timişoara

Unirea Dej – Steaua Bucureşti

Arcada Galaţi – Dinamo Bucureşti

Ştiinţa Bucureşti – SCMU Craiova

“U” Cluj – CSM Câmpia Turzii

Explorări Baia Mare – CSU Braşov

 

Etapa a II-a (24 octombrie):

CSU Vest Timişoara – CSU Braşov

CSM Câmpia Turzii – Explorări Baia Mare

SCMU Craiova – “U” Cluj

Dinamo Bucureşti – Ştiinţa Bucureşti

Steaua Bucureşti – Arcada Galaţi

SCM Zalău – Unirea Dej

 

Etapa a III-a (31 octombrie):

Unirea Dej – CSU Vest Timişoara

Arcada Galaţi – SCM Zalău

Ştiinţa Bucureşti – Steaua Bucureşti

“U” Cluj – Dinamo Bucureşti

Explorări Baia Mare – SCMU Craiova

CSU Braşov – CSM Câmpia Turzii

 

Etapa a IV-a (7 noiembrie):

CSU Vest Timişoara – CSM Câmpia Turzii

SCMU Craiova -CSU Braşov

Dinamo Bucureşti – Explorări Baia Mare

Steaua Bucureşti – “U” Cluj

SCM Zalău – Ştiinţa Bucureşti

Unirea Dej – Arcada Galaţi

 

Etapa a V-a (14 noiembrie):

Arcada Galaţi – CSU Vest Timişoara

Ştiinţa Bucureşti – Unirea Dej

“U” Cluj – SCM Zalău

Explorări Baia Mare – Steaua Bucureşti

CSU Braşov – Dinamo Bucureşti

CSM Câmpia Turzii – SCMU Craiova

 

Etapa a VI-a (21 noiembrie):

CSU Vest Timişoara – SCMU Craiova

Dinamo Bucureşti – CSM Câmpia Turzii

Steaua Bucureşti – CSU Braşov

SCM Zalău – Explorări Baia Mare

Unirea Dej – “U” Cluj

Arcada Galaţi – Ştiinţa Bucureşti

 

Etapa a VII-a (25 noiembrie):

Ştiinţa Bucureşti – CSU Vest Timişoara

“U” Cluj – Arcada Galaţi

Explorări Baia Mare – Unirea Dej

CSU Braşov – SCM Zalău

CSM Câmpia Turzii – Steaua Bucureşti

SCMU Craiova – Dinamo Bucureşti

 

Etapa a VIII-a (28 noiembrie):

CSU Vest Timişoara – Dinamo Bucureşti

Steaua Bucureşti – SCMU Craiova

SCM Zalău – CSM Câmpia Turzii

Unirea Dej – CSU Braşov

Arcada Galaţi – Explorări Baia Mare

Ştiinţa Bucureşti – “U” Cluj

 

Etapa a IX-a (5 decembrie):

“U” Cluj – CSU Vest Timişoara

Explorări Baia Mare – Ştiinţa Bucureşti

CSU Braşov – Arcada Galaţi

CSM Câmpia Turzii – Unirea Dej

SCMU Craiova – SCM Zalău

Dinamo Bucureşti – Steaua Bucureşti

 

Etapa a X-a (9 decembrie):

CSU Vest Timişoara – Steaua Bucureşti

SCM Zalău – Dinamo Bucureşti

Unirea Dej – SCMU Craiova

Arcada Galaţi – CSM Câmpia Turzii

Ştiinţa Bucureşti – CSU Braşov

“U” Cluj – Explorări Baia Mare

 

Etapa a XI-a (12 decembrie):

Explorări Baia Mare – CSU Vest Timişoara

CSU Braşov – “U” Cluj

CSM Câmpia Turzii – Ştiinţa Bucureşti

SCMU Craiova – Arcada Galaţi

Dinamo Bucureşti – Unirea Dej

Steaua Bucureşti – SCM Zalău

loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ultimele articole




 

 

 

 

More in DIVIZIA A1