MINIFOTBAL

LIGA I

27.03.2017 - 11:26

Partida FS Grup Euro - Favorit Brădet, în imagini. GALERIE FOTO şi VIDEO

Jocul s-a desfăşurat vineri seara la Baza Sportivă ONIX Traian şi s-a terminat cu o victorie surprinzătoare a grupării conduse de fraţii Marius şi Ionuţ Pop

mai multe detalii...

MINIFOTBAL

LIGA I

27.03.2017 - 08:27

Fan Courier a reuşit scorul etapei în Liga 1 de minifotbal. REZULTATELE din toate ligile

"Poştaşii rapizi" s-au impus cu 14 - 0 în partida cu Grand Team Jibou şi şi-au asigurat calificarea în play-off

MINIFOTBAL

LIGA I

24.03.2017 - 23:48

Victorie DIVINĂ pentru Dia Guard în derby-ul cu Autovip Lexus. SUPER-GALERIE FOTO şi VIDEO

Ultimele două campioane ale Sălajului - şi care în acest sezon erau singurele formaţii neînvinse - s-au duelat în derby-ul campionatului din Liga I. Având trei minute magice în prima repriză în care au înscris tot de atâtea ori, Ciprian Pavel şi compania au câştigat şi s-au distanţat la cinci puncte în fruntea clasamentulului!

MINIFOTBAL

LIGA I

24.03.2017 - 10:11

Derby ”de foc” în prima ligă de minifotbal. PROGRAMUL Etapei a IX-a

Dia Guard Divino şi Autovip Lexus îşi dau întâlnire în această seară, la Baza Onix Traian, într-o partidă cu mare importanţă în bătălia pentru titlu

MINIFOTBAL

LIGA I

19.03.2017 - 21:07

Dia Guard Divino a câştigat derby-ul cu Autoland Hosu. Rezultatele complete din toate ligile de minifotbal din Sălaj

Campioana s-a impus la limită, după un joc echilibrat, din punct de vedere al scorului

MINIFOTBAL

LIGA I

12.03.2017 - 21:24

Dia Guard Divino a reușit scorul etapei în Liga 1 de minifotbal. REZULTATELE din toate ligile

Campioana s-a impus la o diferență de 9 goluri în partida cu Michelin și și-a păstrat avansul de două puncte față de urmăritoarea Autovip-Lexus, care tot în runda de la finele săptămânii a bifat o victorie clară cu DHL Brădet

MINIFOTBAL

LIGA I

11.03.2017 - 13:36

SPECIAL. Fosta campioană e un fel de Barça, iar Bogdan Ember e... Neymar de Sălaj!

În aceeaşi săptămână în care Barcelona a reuşit imposibilul în jocul cu PSG din optimile Ligii Campionilor, FS Grup (fosta Euro Dezmembrări) a făcut o ispravă asemănătoare, în Campionatul Judeţean de minifotbal din Sălaj

MINIFOTBAL

LIGA I

10.03.2017 - 13:23

Fan Courier - FS Grup Euro, derby-ul etapei a VII-a din Liga 1 de minifotbal. PROGRAMUL rundei şi CLASAMENTUL

În derby-ul de vineri, pentru ”poştaşii rapizi” victoria este singurul rezultat care îi mai menţine în lupta pentru titlu

05.03.2017 - 20:10

Autovip-Lexus a surclasat Fan Courier, în derby-ul etapei. REZULTATELE etapei în Liga 1, 2 și 3 de minifotbal

În ultimele două etape, gruparea condusă de Ioan Chiş şi Călin Remeş a reuşit victorii importante în faţa unor echipe cu pretenţii. Dacă ce a învins FS Grup Euro Dezmembrări, vineri seara, Marcel Mureşan şi compania au trecut clar şi de "poştaşii rapizi", deşi la un moment dat scorul era 1 - 1

MINIFOTBAL

LIGA I

02.03.2017 - 10:30

Dia Guard Divino, record greu de egalat în campionat

Campioana Sălajului a câştigat încă un meci în Liga 1 şi îşi continuă seria impresionantă de meciuri fără înfrângere

MINIFOTBAL

LIGA I

26.02.2017 - 20:05

Fan Courier a câştigat duelul cu Autoland Hosu, iar Autovip a bătut FS Grup Euro, în două derby-uri din Liga 1. REZULTATELE COMPLETE din toate Ligile de minifotbal din Sălaj

„Poştaşii rapizi” au reuşit să se impună după ce au marcat cinci goluri în poarta celor de la Autoland, primind doar trei

MINIFOTBAL

LIGA I

24.02.2017 - 08:37

Două derby-uri la final de săptămână în Liga I de minifotbal din Sălaj

Etapa a V-a din Campionatul Judeţean Sălaj propune două meciuri, care oricând ar putea reprezenta o finală de campionar, este vorba despre  Autovip-Lexus şi FS Grup Euro Dezmembrări şi Autoland Hosu şi Fan Courier

MINIFOTBAL

LIGA I

23.02.2017 - 09:24

Favorit Brădet a produs emoţii campioanei Dia Guard Divino

Formaţia condusă de Marius Pop a fost în avantaj de două goluri la pauză, însă s-a stins în repriza secundă, când a încasat şase goluri

MINIFOTBAL

DIVERSE

19.02.2017 - 18:57

Favoritele s-au impus la pas, la reluarea primului eșalon. REZULTATELE etapei în Liga 1, 2 și 3 de minifotbal

Scorul etapei în prima ligă a fost reușite de Autovip Lexus, care s-a impus cu 11 - 0 în duelul cu Info Plus

MINIFOTBAL

CUPA ROMANIEI

17.02.2017 - 10:38

Partida Fan Courier - Favorit Brădet, în imagini. GALERIE FOTO

Partida a contat pentru sferturile de finală ale Cupei României şi s-a terminat cu victoria "poştaşilor rapizi" cu scorul de 9 - 3

MINIFOTBAL

LIGA I

16.02.2017 - 09:06

Liga 1 de minifotbal din Sălaj îşi reintră în drepturi. Programul ETAPEI şi CLASAMENTUL

Primul eşalon îşi reia “aventura” la final de săptămână cu cinci echipe angrenate în lupta pentru titlu

MINIFOTBAL

14.02.2017 - 11:36

Partida Autovip-Lexus - DHL Brădet, în imagini. GALERIE FOTO

Partida a contat pentru accederea în semifinalele Cupei României şi s-a terminat cu victoria celor de la Autovip-Lexus

MINIFOTBAL

10.02.2017 - 23:10

Autoland Hosu elimină campioana Dia Guard Divino din Cupa României! GALERIE FOTO şi VIDEO

Cel mai aprig meci din sferturile de finală a Cupei României a fost şi derby-ul din această fază a competiţiei, Autoland Hosu - Dia Guard Divino, meci care s-a decis la loviturile de departajare

MINIFOTBAL

09.02.2017 - 10:52

Derby de foc în sferturile Cupei României la minifotbal. PROGRAMUL celor patru meciuri

Capul de afiş al următoarei faze este confruntarea dintre Dia Guard Divino şi Autoland Hosu

MINIFOTBAL

06.02.2017 - 09:00

Euro Dezmembrări FS Grup şi Autovip Lexus au avut nevoie de lovituri de departajare pentru a se califica în sferturile Cupei României

Cele două fruntaşe din Liga 1 au avut probleme în partidele cu adversari mai slab cotaţi, dar până la urmă şi-au asigurat biletele pentru faza următoare a competiţiei

MINIFOTBAL

LIGA a III-a

03.02.2017 - 12:17

Liga 3 la minifotbal se reia cu un mare derby

În prima etapă din 2017 este programat şi meciul de foc dintre primele două clasate,  AS Onix şi Mobil Team!

MINIFOTBAL

02.02.2017 - 10:11

Cinci echipe din Liga 2, calificate în optimile Cupei României

Viper Electro Cris, Stelya Brădet, Aquangar Cehu Silvaniei, Tenaris şi Rapid Peceiu sunt singurele formaţii din eşaloanele inferioare care au acces în faza eliminatorie a competiţiei

MINIFOTBAL

DIVERSE

30.01.2017 - 09:46

Imagini de la Cupa AJF, sala de sport Hida. GALERIE FOTO

Prima fază de la competiţia organizată de AJF Sălaj s-a desfăşurat la finele săptămânii trecute, în patru săli din judeţ

MINIFOTBAL

29.01.2017 - 18:41

Se știu și ultimele echipe calificate în optimile Cupei României la minifotbal. REZULTATELE din etapa a III-a a grupelor

Faza optimilor de finală este programată în perioada 3 - 5 februarie, într-o singură manșă

MINIFOTBAL

28.01.2017 - 19:50

Se cunosc primele echipe calificate în optimile Cupei României

După disputarea primelor două etape din grupe, opt echipe şi-au asigurat biletele pentru calificarea în faza următoare, restul formaţiilor urmând să se decidă la final de săptămână, după ultima rundă

MINIFOTBAL

23.01.2017 - 08:48

Viper Electro Cris s-a predat greu în duelul cu Fan Courier din Cupa României. REZULTATELE etapei a II-a din grupe

Partida din Grupa D s-a terminat în cele din urmă cu victoria la limită a “poştaşilor rapizi” care sunt deja calificaţi în faza următoare a Cupei României

MINIFOTBAL

LIGA I

21.01.2017 - 23:41

EXCLUSIV. Răzvan Burleanu şi-a încheiat cu succes mandatul în fruntea Federaţiei Europene de Minifotbal

Considerat unul dintre pionierii minifotbalului din ţara noastră, iar mai apoi ambasadorul acestui sport pe bătrânul continent, românul a fost primul conducător al acestui for european, la care au aderat în mandatul său nu mai puţin de 32 de ţări!

MINIFOTBAL

DIVERSE

16.01.2017 - 18:13

Marius Turean - jucător HNH 1919 Cluj: “Felicităm echipa Dia Guard, dar şi organizatorii Memorialului Radu Gog”

Marius Turean - jucător HNH 1919 Cluj:  “Felicităm echipa Dia Guard, dar şi organizatorii Memorialului Radu Gog”

Gruparea clujeană a impresionat audienţa din Sălaj prin jocul frumos, cu multe combinaţii rapide, însă în finală nu a putut trece de campioana Sălajului şi campiona en-titre de la Memorialul “Radu Gog”

MINIFOTBAL

DIVERSE

16.01.2017 - 17:13

Florin Marian Raţ - conducător Dia Guard Divino: “Sper ca Memorialul din acest an să ne ajute în vederea câştigării campionatului”

Florin Marian Raţ - conducător Dia Guard Divino: “Sper ca Memorialul <Radu Gog> din acest an să ne ajute în vederea câştigării campionatului”

Campioana din sezonul trecut a început anul cu dreptul şi şi-a adjudecat şi primul trofeu, odată cu succesul de la a XIII-a ediţie a Memorialul “Radu Gog”

Cele mai spectaculoase goluri doar in video de mai sus.