Connect with us

FOTBAL

Delegările arbitrilor şi observatorilor etapei a XI-a din Liga a V-a

Programul etapei a XI-a din Liga a V-a și oficialii jocurilor:

SERIA EST

AS Creaca Jac – CS Hida – sâmbătă, ora 15.00
Arbitri: Rareş Balota – Lazar Razvan şi Suciu Marius
Observator AJF: Buzure Liviu-Nicu

Unirea Mirşid – Olimpia Rus – duminică, ora 15.00
Arbitri: Balota Rares – Negrean Sergiu şi Suciu Marius
Observator AJF: Ghidali Mihai

ACS Tihău – Dumbrava Ciocmani  – duminică, ora 12.30
Arbitri: Horvat Raul Ionuţ – Negrean Sergiu şi Suciu Marius
Observator AJF: Ghidali Mihai

Somesul Gâlgău – Viitorul Băbeni  – duminică, ora 15.00
Arbitri: Szabó Krisztina – Morar Andrei şi Iancău Adrian-Ioan
Observator AJF: Vincze Ioan

Agronova Dragu  – Năprădeana Năpradea  – duminică, ora 15.00
Arbitri: Coste Claudiu – Lazar Razvan şi Pop Alex
Observator AJF: Bîrjac Gavril

 

SERIA CENTRU

Cetatea Buciumi – Cetatea Almaşu – sâmbătă, ora 15.00
Arbitri: Lazar Alin – Sestras Vasile şi Făt Giulia
Observator AJF: Bîrjac Gavril

Gloria Marin – Largiana Românaşi – duminică, ora 15.00
Arbitri: Raţ Romulus – Giamanu Marius şi Sîrbu Alexandru
Observator AJF: Cozac Emil

Vointa Dersida – Venus Borla – duminică, ora 15.00
Arbitri: Duma Sergiu – Dull József şi Pop Alexandru
Observator AJF: Vig Erdei Zoltan

Unirea Hereclean – Recolta Agrij – duminică, ora 12.30
Arbitri: Morar Catalin – Duma Sergiu şi Pop Alexandru
Observator AJF: Vig Erdei Zoltan

 

SERIA VEST

Stejarul Sîg – Gloria Ban – sâmbătă, ora 15.00
Arbitri: Negrean Adrian – Pop Alexandru şi Dărăban Denis
Observator  AJF: Ardelean Zoltan

Inter Cizer – AS Juniorii Ip  – sâmbătă, ora 15.00
Arbitri: Bîrjac Ştefan – Iancău Adrian și Seutea Georgiana
Observator AJF: Stâncel Vasile

ACS Bănișor-Peceiu – AS Carastelec – sâmbătă, ora 13.00 
*se joacă la Tusa
Arbitri: Negrean Adrian – Pop Alexandru şi Dărăban Denis
Observator AJF: Ardelean Zoltan

Voinţa Horoatu Crasnei – Barcău Tusa – duminică, ora 15.00
*se joacă la Crasna
Arbitri: Farkas Szabolsz – Kömöcz Tamas şi Vider Melinda
Observator AJF: Stâncel Vasile

Cetatea Valcău  Venus Giurtelecu – duminică, ora 12.30
Arbitri: Raţ Romulus – Giamanu Marius şi Sîrbu Alexandru
Observator  AJF:  Cozac Emil

Kemer Camăr – Inter Pericei – duminică, ora 15.00
Arbitri: Chiorean Octavian – Seutea Georgiana şi Codre Paul
Observator AJF: Romitan Ezechil

Amănunte de la fiecare partidă, în ediţia ziarului Sportul Sălăjean de miercuri, 20 noiembrie.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL