Connect with us

FOTBAL

Delegările arbitrilor şi observatorilor etapei a VIII-a din Liga a V-a Sălaj

Arbitrii şi observatorii delegaţi în Liga a V-a în acest final de săptămână

Seria EST:

Viitorul Băbeni – Unirea Mirşid – duminică, ora 15.00

Arbitri: Gabriel Bârjac – Răzvan Lazăr şi Giulia Făt

Observator AJF: Gheorghe Ciule

 

Dumbrava Ciocmanai – Olimpia Rus – duminică, ora 12.30

Arbitri: Gabriel Bârjac – Răzvan Lazăr şi Giulia Făt

Observator AJF: Gheorghe Ciule

 

Năprădeana Năpradea – AS Creaca Jac, duminică, ora 12.30

Arbitri: Alin Demian – Maria Cosma şi Alexandru Pop

Observator AJF: Liviu Buzure

 

Rapid Zimbor – ACS Tihău, duminică, ora 15.00

Arbitri: Rareş Balota – Răzvan Baidoc şi Marius Suciu

Observator AJF: Gavril Bîrjac

 

Agronova Dragu – Someşul Gâlgău, duminică, ora 12.30

Arbitri: Rareş Balota – Răzvan Baidoc şi Marius Suciu

Observator AJF: Gavril Bîrjac

 

Seria CENTRU:

Unirea Hereclean – Olimpic Gârceiu – sâmbătă, ora 15.00

Arbitri: Raul Horvat – Farkas Szabolcs şi Alexandru Pop

Observator AJF: Vig Erdei

 

Venus Borla – Largiana Românaşi – duminică, ora 12.30

Arbitri: Romulus Raţ – Călin Argyelan şi Denus Dărăban

Observator AJF: Leo Moga

 

Recolta Agrij – Cetatea Buciumi – duminică, ora 15.30

Arbitri: Szabo Krisztina – Komocz Tamas şi Raul Brânduşe

Observator AJF: Dumitru Tămăşan

 

Unirea Sălăţig – Voinţa Derşida – duminică, ora 15.00

Arbitri: Alin Demian- Alexandru Pop şi Szarvadi Bela

Observator AJF: Liviu Buzure

 

Gloria Marin şi Cetatea Almaşu stau

 

Seria VEST:

 

ACS Bănişor Peceiu – Cetatea Valcău – sâmbătă, ora 15.00

Arbitri: Romulus Raţ – Georgiana Seutea şi Marius Giamănu

Observator AJF: Vasile Stâncel

 

Venus Giurtelecu – Stejarul Sîg – duminică, ora 12.30

Arbitri: Alin Lazăr – Dull Jozsef şi Alexandru Sîrbu

Observator AJF: Nicolae Danciu

 

AS Juniorii Ip – Gloria Ban- duminică, ora 12.30

Arbitri: Cristian Mihăilescu ş Georgana Seutea şi Vider Melinda

Observator AJF: Vig Erdei

 

Kemer Camăr – Barcău Tusa – duminică, ora 15.00

Arbitri: Alin Lazăr – Dull Jozsef şi Alexandru Sîrbu

Observator AJF: Nicolae Danciu

 

AS Carastelec – Voinţa Horoatu Crasnei – duminică, ora 15.00

Arbitri: Cristian Mihăilescu ş Georgana Seutea şi Vider Melinda

Observator AJF: Vig Erdei

 

Inter Pericei – Inter Cizer – duminică, ora 15.00

Arbitri: Romulus Raţ – Călin Argyelan şi Denus Dărăban

Observator AJF: Leo Moga

Mai multe amănunte de la fiecare joc, în ediţia ziarului Sportul Sălăjean de miercuri, 30 octombrie.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL