Connect with us

FOTBAL

Delegările arbitrilor și observatorilor pentru etapa a V-a din Liga a V-a Sălaj


Brigăzile de arbitri și observatorii pentru jocurile din etapa a VI-a a Ligii a IV-a


 

SERIA EST

Etapa a V-a se dispută duminică, de la ora 13.00

AS Creaca Jac - Someşul Gâlgău

Arbitri: Sergiu Duma – Tudor Mureşan şi Vasile Săstraş

Observator AJF: Ezechil Romitan

 

Unirea Mirşid - Agronova Dragu

Arbitri: Rareş Balota – Dull Jozsef şi Marius Giamănu

Observator AJF: Emil Cozac

 

Olimpia Rus – Rapid Zimbor

Arbitri: Ştefan Bîrjac – Sebastian Cucuian şi Răzvan Lazăr

Observator AJF: Leo Moga

 

CS Hida - Năprădeana Năpradea

Arbitri: Farkas Szabolcs – Răzvan Baidoc şi Gombos Krisztian

Observator AJF: Gavril Bârjac

Dumbrava Ciocmani - Viitorul Băbeni, ora 16.00

Arbitri: Ştefan Bîrjac – Sebastian Cucuian şi Răzvan Lazăr

Observator AJF: Leo Moga

 

ACS Tihău stă

 

SERIA CENTRU

Etapa a V-a se dispută duminică, de la ora 16.00

Cetatea Buciumi  – Olimpic Gîrceiu, sâmbătă

Arbitri: Alin Lazăr – Antonio Hădade şi Denis Dărăban

Observator AJF: Cristian Oros

Gloria Marin – Unirea Hereclean

Arbitri: Cristian Mihăilescu – Alexandru Pop şi Alexandru Sîrbu

Observator AJF: Nicolae Danciu

Largiana Românaşi – Unirea Sălăţig

Arbitri: Rareş Balota – Dull Jozsef – Marius Giamănu

Observator AJF: Emil Cozac

Cetatea Almaşu - Recolta Agrij

Arbitri: Farkas Szabolsz Tamas – Răzvan Baidoc şi Gombos Krisztian

Observator AJF: Gavril Bîrjac

Venus Borla şi Voinţa Derşida stau

 

SERIA VEST

Etapa a V-a se dispută duminică, de la ora 13.00

Stejarul Sîg – ACS Bănişor-Peceiu, sâmbătă, ora 16.00

Arbitri: Raul Horvat – Călin Argyelan şi Georgiana Seutea

Observator AJF: Zoly Ardelean

Inter Cizer – Kemer Camăr, sâmbătă, ora 16.00

Arbitri: Adrian Iancău – Gombos Krisztian şi Giulia Făt

Observator AJF: Florin Morar

Gloria Ban  – Inter Pericei

Arbitri: Romulus Raţ – Szarvadi Bela şi Ionuţ Marincaş

Observator AJF: Lorin Latiş

AS Juniorii Ip  – Venus Giurtelec

Arbitri: Răzvan Lădar – Flaviu Seiche şi Denis Dărăban

Observator AJF: Vig Erdei

Voinţa Horoatu Crasnei – Cetatea Valcău

Arbitri: Cristian Mihăilescu – Alexandru Pop şi Alexandru Sîrbu

Observator AJF: Nicolae Danciu

AS Barcău Tusa  – AS Carastelec, ora 16.00        

Arbitri: Romulus Raţ – Szarvadi Bela şi Ionuţ Marincaş

Observator AJF: Lorin Latiş

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL