Connect with us

FOTBAL

Programul turului Ligii a V-a, Seria Vest 2019 – 2020

Etapa I, 8 septembrie:

Stejarul Sîg   – Kemer Camăr

Gloria Ban  – Voinţa Horoatu Crasnei

Barcău Tusa     – Inter Cizer

Cetatea Valcău   – AS Juniorii Ip

Venus Giurtelec     – ACS Bănişor Peceiu

AS Carastelec      – Inter Pericei


Etapa II, 15 septembrie:

Voinţa Horoatu Crasnei  – Stejarul Sîg

Cetatea Valcău    – Barcău Tusa

Inter Pericei   – Venus Giurtelec

Kemer Camăr     – AS Carastelec

Inter Cizer   – Gloria Ban

ACS Bănişor Peceiu   – AS Juniorii Ip


Etapa III, 22 septembrie:

Gloria Ban   – Cetatea Valcău

Barcău Tusa   – ACS Bănişor Peceiu

AS Juniorii Ip  – Inter Pericei

Venus Giurtelec   – AS Carastelec

Voinţa Horoatu Crasnei – Kemer Camăr

Stejarul Sîg   – Inter Cizer


Etapa IV, 29 septembrie:

Cetatea Valcău – Stejarul Sîg

Inter Pericei   – Barcău Tusa

AS Carastelec  – AS Juniorii Ip

Kemer Camăr   – Venus Giurtelec

ACS Bănişor Peceiu   – Gloria Ban

Inter Cizer   – Voinţa Horoatu Crasnei


Etapa V, 6 octombrie:

Gloria Ban   – Inter Pericei

Barcău Tusa    – AS Carastelec

AS Juniorii Ip   – Venus Giurtelec

Voinţa Horoatu Crasnei   – Cetatea Valcău

Stejarul Sîg  – ACS Bănişor Peceiu

Inter Cizer    – Kemer Camăr


Etapa VI, 13 octombrie:

Inter Pericei – Stejarul Sîg

AS Carastelec – Gloria Ban

Venus Giurtelec   – Barcău Tusa

Kemer Camăr   – AS Juniorii Ip

Cetatea Valcău   – Inter Cizer

ACS Bănişor Peceiu – Voinţa Horoatu Crasnei


Etapa VII, 20 octombrie:

Gloria Ban  – Venus Giurtelec

Barcău Tusa   – AS Juniorii Ip

Voinţa Horoatu Crasnei  – Inter Pericei

Cetate Valcău     – Kemer Camăr

Stejarul Sîg    – AS Carastelec

Inter Cizer   – ACS Bănişor Peceiu


Etapa VIII, 27 octombrie:

Venus Giurtelec   – Stejarul Sîg

AS Juniorii Ip  – Gloria Ban

Kemer Camăr   – Barcău Tusa

AS Carastelec  – Voinţa Horoatu Crasnei

Inter Pericei   – Inter Cizer

ACS Bănişor Peceiu  – Cetatea Valcău


Etapa IX, 3 noiembrie:

Gloria Ban   – Barcău Tusa

Cetatea Valcău   – Inter Pericei

Voinţa Horoatu Crasnei  – Venus Giurtelec

Kemer Camăr   – ACS Bănişor Peceiu

Stejarul Sîg  – AS Juniorii Ip

Inter Cizer    – AS Carastelec


Etapa X, 10 noiembrie:

Barcău Tusa  – Stejarul Sîg

Gloria Ban  – Kemer Camăr

AS Juniorii Ip  – Voinţa Horoatu Crasnei

Venus Giurtelec   – Inter Cizer

AS Carastelec    – Cetatea Valcău

Inter Pericei – ACS Bănişor Peceiu


Etapa XI, 17 noiembrie:

Voinţa Horoatu Crasnei   – Barcău Tusa

Cetatea Valcău  – Venus Giurtelec

Kemer Camăr  – Inter Pericei

Stejarul Sîg   – Gloria Ban

Inter Cizer – AS Juniorii Ip

ACS Bănişor Peceiu   – AS Carastelec

664 Vizualizari
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL