Connect with us

FOTBAL

Programul turului Ligii a V-a, Seria Centru 2019 – 2020

Etapa I, 8 septembrie:

Atletic Zalău – Unirea Hereclean

Largiana Românaşi – Cetatea Buciumi

Cetatea Almaşu – Voinţa Derşida 

Venus Borla – Olimpic Gîrceiu 

Recolta Agrij  – Unirea Sălăţig

Gloria Marin stă

Etapa II, 15 septembrie:

Cetatea Buciumi  – Gloria Marin

Voinţa Derşida – Largiana Românaşi

Olimpic Gîrceiu – Cetatea Almaşu 

Unirea Hereclean – Venus Borla 

Unirea Sălăţig – Atletic Zalău

Recolta Agrij stă

Etapa III, 22 septembrie:

Gloria Marin – Voinţa Derşida

Largiana Românaşi – Olimpic Gîrceiu

Cetatea Almaşu – Unirea Hereclean

Venus Borla – Unirea Sălăţig

Atletic Zalău – Recolta Agrij 

Cetatea Buciumi stă

Etapa IV, 29 septembrie:

Olimpic Gîrceiu – Gloria Marin

Unirea Hereclean – Largiana Românaşi

Unirea Sălăţig – Cetatea Almaşu

Recolta Agrij – Venus Borla

Voinţa Derşida – Cetatea Buciumi

Atletic Zalău stă

Etapa V, 6 octombrie:

Gloria Marin – Unirea Hereclean 

Largiana Românaşi – Unirea Sălăţig

Cetatea Almaşu – Recolta Agrij

Venus Borla – Atletic Zalău

Cetatea Buciumi – Olimpic Gîrceiu

Voinţa Derşida stă

Etapa VI, 13 octombrie:

Unirea Sălăţig – Gloria Marin 

Recolta Agrij – Largiana Românaşi

Unirea Hereclean – Cetatea Buciumi

Olimpic Gîrceiu – Voinţa Derşida 

Atletic Zalău – Cetatea Almaşu

Venus Borla stă

Etapa VII, 20 octombrie:

Gloria Marin – Recolta Agrij 

Largiana Românaşi – Atletic Zalău

Cetatea Almaşu – Venus Borla 

Voinţa Derşida – Unirea Hereclean

Cetatea Buciumi – Unirea Sălăţig 

Olimpic Gîrceiu stă 

Etapa VIII, 27 octombrie:

Venus Borla – Largiana Românaşi

Recolta Agrij – Cetatea Buciumi

Unirea Sălăţig – Voinţa Derşida

Unirea Hereclean – Olimpic Gîrceiu  

Atletic Zalău – Gloria Marin

Cetatea Almaşu stă

Etapa IX, 3 noiembrie:

Gloria Marin – Venus Borla

Largiana Românaşi – Cetatea Almaşu

Olimpic Gîrceiu – Unirea Sălăţig

Voinţa Derşida – Recolta Agrij

Cetatea Buciumi – Atletic Zalău

Unirea Hereclean stă

Etapa X, 10 noiembrie:

Cetatea Almaşu – Gloria Marin

Venus Borla – Cetatea Buciumi

Recolta Agrij – Olimpic Gîrceiu

Unirea Sălăţig – Unirea Hereclean

Atletic Zalău – Voinţa Derşida

Largiana Românaşi stă

Etapa XI, 17 noiembrie:

Gloria Marin – Largiana Românaşi

Cetatea Buciumi – Cetatea Almaşu

Voinţa Derşida – Venus Borla 

Olimpic Gîrceiu – Atletic Zalău

Unirea Hereclean – Recolta Agrij

Unirea Sălăţig stă

399 Vizualizari
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL