Connect with us

FOTBAL

Programul turului Ligii a V-a, Seria Est 2019 – 2020

Etapa I, 8 septembrie:

Olimpia Rus  – AS Creaca Jac 4 – 1

CS Hida – ACS Tihău 1 – 4

Dumbrava Ciocmani – Someşul Gîlgău 7 – 0

Viitorul Băbeni – Agronova Dragu 3 – 3

Năprădeana Năpradea – Rapid Zimbor 3 – 2

Unirea Mirşid a stat

Etapa II, 15 septembrie:

AS Creaca Jac – Unirea Mirşid

ACS Tihău – Olimpia Rus

Someşul Gîlgău – CS Hida

Agronova Dragu – Dumbrava Ciocmani

Rapid Zimbor – Viitorul Băbeni

Năprădeana Năpradea stă

Etapa III, 22 septembrie:

Unirea Mirşid – ACS Tihău

Olimpia Rus – Someşul Gîlgău

CS Hida – Agronova Dragu

Dumbrava Ciocmani – Rapid Zimbor

Viitorul Băbeni – Năprădeana Năpradea

AS Creaca Jac stă

Etapa IV, 29 septembrie:

Someşul Gîlgău – Unirea Mirşid 

Agronova Dragu – Olimpia Rus 

Rapid Zimbor – CS Hida

Năprădeana Năpradea – Dumbrava Ciocmani

ACS Tihău – AS Creaca Jac

Viitorul Băbeni stă

Etapa V, 6 octombrie:

Unirea Mirşid – Agronova Dragu 

Olimpia Rus – Rapid Zimbor

CS Hida – Năprădeana Năpradea

Dumbrava Ciocmani – Viitorul Băbeni

AS Creaca Jac – Someşul Gîlgău 

ACS Tihău stă

Etapa VI, 13 octombrie:

Rapid Zimbor – Unirea Mirşid

Năprădeana Năpradea – Olimpia Rus

Viitorul Băbeni – CS Hida

Agronova Dragu – AS Creaca Jac

Someşul Gîlgău – ACS Tihău

Dumbrava Ciocmani stă

Etapa VII, 20 octombrie:

Unirea Mirşid – Năprădeana Năpradea

Olimpia Rus – Viitorul Băbeni

CS Hida – Dumbrava Ciocmani

ACS Tihău – Agronova Dragu

AS Creaca Jac – Rapid Zimbor

Someşul Gîlgău stă

Etapa VIII, 27 octombrie:

Viitorul Băbeni – Unirea Mirşid

Dumbrava Ciocmani – Olimpia Rus

Năprădeana Năpradea – AS Creaca Jac

Rapid Zimbor – ACS Tihău 

Agronova Dragu – Someşul Gîlgău

CS Hida stă

Etapa IX, 3 noiembrie:

Unirea Mirşid – Dumbrava Ciocmani

Olimpia Rus – CS Hida

Someşul Gîlgău – Rapid Zimbor

ACS Tihău – Năprădeana Năpradea

AS Creaca Jac – Viitorul Băbeni

Agronova Dragu stă

Etapa X, 10 noiembrie:

CS Hida – Unirea Mirşid

Dumbrava Ciocmani – AS Creaca Jac 

Viitorul Băbeni – ACS Tihău

Năprădeana Năpradea – Someşul Gîlgău

Rapid Zimbor – Agronova Dragu

Olimpia Rus stă

Etapa XI, 17 noiembrie:

Unirea Mirşid – Olimpia Rus 

AS Creaca Jac – CS Hida

ACS Tihău – Dumbrava Ciocmani

Someşul Gîlgău – Viitorul Băbeni

Agronova Dragu – Năprădeana Năpradea

Rapid Zimbor stă

Mai multe pe acest subiect în ediţia tipărită a ziarului Sportul Sălăjean de miercuri, 11 septembrie.

666 Vizualizari
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL