Connect with us

FOTBAL

Programul turului Seriei a V-a din Liga a III-a, sezonul 2019 – 2020

Etapa I, 24 august:

SCM Zalău – Unirea Dej 0 – 2 (0 – 1)

Viitorul Şelimbăr – Unirea Alba Iulia 2 – 1 (2 – 1)

Gloria Bistriţa – Sănătatea Cluj 0 – 2 (0 – 1)

Avântul Reghin – AFC Odorheiu Secuiesc 1 – 1 (1 – 1)

CSC Sânmartin – Luceafărul Oradea 3 – 6 (3 – 4)

CFR Cluj II – Industria Galda 2 – 0 (1 – 0)

Sticla Arieşul Turda – Minaur Baia Mare 2 – 1 (0 – 0)

ACS FC Recea – Metalurgistul Cugir 2 – 1 (1 – 1)


Etapa II, 31 august:

Unirea Dej – Metalurgistul Cugir

Minaur Baia Mare – ACS FC Recea

Industria Galda – Sticla Arieşul Turda

Luceafărul Oradea – CFR Cluj II

AFC Odorheiu Secuiesc – CSC Sânmartin

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin

Unirea Alba Iulia – Gloria Bistriţa

SCM Zalău – Viitorul Şelimbăr


Etapa III, 7 septembrie:

Viitorul Şelimbăr – Unirea Dej

Gloria Bistriţa – SCM Zalău

Avântul Reghin – Unirea Alba Iulia

CSC Sânmartin – Sănătatea Cluj

CFR Cluj II – AFC Odorheiu Secuiesc

Sticla Arieşul Turda – Luceafărul Oradea

ACS FC Recea – Industria Galda

Metalurgistul Cugir – Minaur Baia Mare


Etapa IV, 14 septembrie:

Unirea Dej – Minaur Baia Mare

Industria Galda – Metalurgistul Cugir

Luceafărul Oradea – ACS FC Recea

AFC Odorheiu Secuiesc – Sticla Arieşul Turda

Sănătatea Cluj – CFR Cluj II

Unirea Alba Iulia – CSC Sânmartin

SCM Zalău – Avântul Reghin

Viitorul Şelimbăr – Gloria Bistriţa


Etapa V, 21 septembrie:

Gloria Bistriţa – Unirea Dej

Avântul Reghin – Viitorul Şelimbăr

CSC Sânmartin – SCM Zalău

CFR Cluj II – Unirea Alba Iulia

Sticla Arieşul Turda – Sănătatea Cluj

ACS FC Recea – AFC Odorheiu Secuiesc

Metalurgistul Cugir – Luceafărul Oradea

Minaur Baia Mare – Industria Galda


Etapa VI, 28 septembrie:

Unirea Dej – Industria Galda

Luceafărul Oradea – Minaur Baia Mare

AFC Odorheiu Secuiesc – Metalurgistul Cugir

Sănătatea Cluj – ACS FC Recea

Unirea Alba Iulia – Sticla Arieşul Turda

SCM Zalău – CFR Cluj II

Viitorul Şelimbăr – CSC Sânmartin

Gloria Bistriţa – Avântul Reghin


Etapa VII, 5 octombrie:

Avântul Reghin – Unirea Dej

CSC Sânmartin – Gloria Bistriţa

CFR Cluj II – Viitorul Şelimbăr

Sticla Arieşul Turda – SCM Zalău

ACS FC Recea – Unirea Alba Iulia

Metalurgistul Cugir – Sănătatea Cluj

Minaur Baia Mare – AFC Odorheiu Secuiesc

Industria Galda – Luceafărul Oradea


Etapa VIII, 12 octombrie:

Unirea Dej – Luceafărul Oradea

AFC Odorheiu Secuiesc – Industria Galda

Sănătatea Cluj – Minaur Baia Mare

Unirea Alba Iulia – Metalurgistul Cugir

SCM Zalău – ACS FC Recea

Viitorul Şelimbăr – Sticla Arieşul Turda

Gloria Bistriţa – CFR Cluj II

Avântul Reghin – CSC Sânmartin


Etapa IX, 19 octombrie:

CSC Sânmartin – Unirea Dej

CFR Cluj II – Avântul Reghin

Sticla Arieşul Turda – Gloria Bistriţa

ACS FC Recea – Viitorul Şelimbăr

Metalurgistul Cugir – SCM Zalău

Minaur Baia Mare – Unirea Alba Iulia

Industria Galda – Sănătatea Cluj

Luceafărul Oradea – AFC Odorheiu Secuiesc


Etapa X, 26 octombrie:

Unirea Dej – AFC Odorheiu Secuiesc

Sănătatea Cluj – Luceafărul Oradea

Unirea Alba Iulia – Industria Galda

SCM Zalău – Minaur Baia Mare

Viitorul Şelimbăr – Metalurgistul Cugir

Gloria Bistriţa – ACS FC Recea

Avântul Reghin – Sticla Arieşul Turda

CSC Sânmartin – CFR Cluj II


Etapa XI, 2 noiembrie:

CFR Cluj II – Unirea Dej

Sticla Arieşul Turda – CSC Sânmartin

ACS FC Recea – Avântul Reghin

Metalurgistul Cugir – Gloria Bistriţa

Minaur Baia Mare       – Viitorul Şelimbăr

Industria Galda – SCM Zalău

Luceafărul Oradea – Unirea Alba Iulia

AFC Odorheiu Secuiesc – Sănătatea Cluj


Etapa XII, 9 noiembrie:

Unirea Dej – Sănătatea Cluj

Unirea Alba Iulia – AFC Odorheiu Secuiesc

SCM Zalău – Luceafărul Oradea

Viitorul Şelimbăr – Industria Galda

Gloria Bistriţa – Minaur Baia Mare

Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir

CSC Sânmartin – ACS FC Recea

CFR Cluj II – Sticla Arieşul Turda


Etapa XIII, 16 noiembrie:

Sticla Arieşul Turda – Unirea Dej

ACS FC Recea – CFR Cluj II

Metalurgistul Cugir – CSC Sânmartin

Minaur Baia Mare – Avântul Reghin

Industria Galda – Gloria Bistriţa

Luceafărul Oradea – Viitorul Şelimbăr

AFC Odorheiu Secuiesc – SCM Zalău

Sănătatea Cluj – Unirea Alba Iulia


Etapa XIV, 23 noiembrie:

Unirea Dej – Unirea Alba Iulia

SCM Zalău – Sănătatea Cluj

Viitorul Şelimbăr – AFC Odorheiu Secuiesc

Gloria Bistriţa – Luceafărul Oradea

Avântul Reghin – Industria Galda

CSC Sânmartin – Minaur Baia Mare

CFR Cluj II – Metalurgistul Cugir

Sticla Arieşul Turda – ACS FC Recea


Etapa XV, 30 noiembrie:

ACS FC Recea – Unirea Dej

Metalurgistul Cugir – Sticla Arieşul Turda

Minaur Baia Mare – CFR Cluj II

Industria Galda – CSC Sânmartin

Luceafărul Oradea – Avântul Reghin

AFC Odorheiu Secuiesc – Gloria Bistriţa

Sănătatea Cluj – Viitorul Şelimbăr

Unirea Alba Iulia – SCM Zalău


 

loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ultimele articole




 

 

 

 

More in FOTBAL