Connect with us

FOTBAL

Programul returului din Liga a V-a ~ Seria EST – ediţia 2018 – 2019 ~

Etapa XVI, 17 martie:

Cetatea Buciumi – ACS Tihău

Someşul Gâlgău          -Largiana Românaşi

Agronova Dragu – Someşul Letca

Rapid Zimbor  – Viitorul Băbeni

Luceafărul Bălan – Cetatea Almaşu

Olimpia Rus – Recolta Agrij

Dumbrava Cicomani – AS Creaca Jac

Năprădeana Năpradea – CS Hida


Etapa XVII 24 martie:

ACS Tihău  – Someşul Gâlgău

Largiana Românaşi – Agronova Dragu

Someşul Letca – Rapid Zimbor

Viitorul Băbeni – Luceafărul Bălan

Cetatea Almaşu – Olimpia Rus

Recolta Agrij – Dumbrava Ciocmani

AS Creaca Jac – Năprădeana Năradea

CS Hida – Cetatea Buciumi


Etapa XVIII, 31 martie:

Cetatea Buciumi – Someşul Gâlgău

Agronova Dragu – ACS Tihău

Rapid Zimbor – Largiana Românaşi

Someşul Letca – Luceafărul Bălan

Olimpia Rus – Viitorul Băbeni

Dumbrava Ciocmani  – Cetatea Almaşu

Năprădeana Năpradea – Recolta Agrij

CS Hida – AS Creaca Jac


Etapa XIX, 7 aprilie:

Someşul Gâlgău – Agronova Dragu

ACS Tihău – Rapid Zimbor

Largiana Românaşi – Luceafărul Bălan

Someşul Letca – Olimpia Rus

Viitorul Băbeni  – Dumbrava Ciocmani

Cetatea Almaşu – Năprădeana Năpradea

Recolta Agrij – CS Hida

AS Creaca Jac – Cetatea Buciumi


Etapa XX, 14 aprilie:

Cetatea Buciumi – Agronova Dragu

Rapid Zimbor – Someşul Gâlgău

Luceafărul Bălan – ACS Tihău

Olimpia Rus – Largiana Românaşi

Dumbrava Ciocmani – Someşul Letca

Năprădeana Năpradea – Viitorul Băbeni

CS Hida – Cetatea Almaşu

AS Creaca Jac – Recolta Agrij


Etapa XXI, 21 aprilie:

Agronova Dragu – Rapid Zimbor

Someşul Gâlgău –  Luceafărul Bălan

ACS Tihău – Olimpia Rus

Largiana Românaşi – Dumbrava Ciocmani

Someşul Letca – Năprădeana Năpradea

Viitorul Băbeni – CS Hida

Cetatea Almaşu – AS Creaca Jac

Recolta Agrij – Cetatea Buciumi


Etapa XXII, 27 aprilie:

Cetatea Buciumi – Rapid Zimbor

Luceafărul Bălan – Agronova Dragu

Olimpia Rus – Someşul Gâlgău

Dumbrava Ciocmani – ACS Tihău

Năprădeana Năpradea – Largiana Românaşi

CS Hida – Someşul Letca

AS Creaca Jac – Viitorul Băbeni

Recolta Agrij – Cetatea Almaşu


Etapa XXIII, 5 mai:

Rapid Zimbor – Luceafărul Bălan

Agronova Dragu – Olimpia Rus

Someşul Gâlgău – Dumbrava Ciocmani

ACS Tihău – Năprădeana Năpradea

Largiana Românaşi – CS Hida

Someşul Letca – AS Creaca Jac

Viitorul Băbeni – Recolta Agrij

Cetatea Almaşu  – Cetatea Buciumi


Etapa XXIV, 12 mai:

Luceafărul Bălan – Cetatea Buciumi

Olimpia Rus – Rapid Zimbor

Dumbrava Ciocmani – Agronova Dragu

Năprădeana Năpradea – Someşul Gâlgău

CS Hida – ACS Tihău

AS Creaca Jac – Largiana Românaşi

Recolta Agrij – Someşul Letca

Cetatea Almaşu – Viitorul Băbeni


Etapa XXV, 19 mai:

Luceafărul Bălan – Olimpia Rus

Rapid Zimbor  – Dumbrava Ciocmani

Agronova Dragu – Năprădeana Năpradea

Someşul Gâlgău – CS Hida

ACS Tihău – AS Creaca Jac

Largiana Românaşi – Recolta Agrij

Someşul Letca – Cetatea Almaşu

Cetatea Buciumi – Viitorul Băbeni


Etapa XXVI, 26 mai:

Olimpia Rus – Cetatea Buciumi

Dumbrava Ciocmani – Luceafărul Bălan

Năprădeana Năpradea – Rapid Zimbor

CS Hida – Agronova Dragu

AS Creaca Jac – Someşul Gâlgău

Recolta Agrij – ACS Tihău

Cetatea Almaşu – Largiana Românaşi

Viitorul Băbeni – Someşul Letca


Etapa XXVII, 2 iunie:

Olimpia Rus – Dumbrava Ciocmani

Luceafărul Bălan – Năprădeana Năpradea

Rapid Zimbor – CS Hida

Agronova Dragu – AS Creaca Jac

Someşul Gâlgău – Recolta Agrij

ACS Tihău – Cetatea Almaşu

Largiana Românaşi – Viitorul Băbeni

Cetatea Buciumi – Someşul Letca


Etapa XXVIII, 9 iunie:

Dumbrava Ciocmani – Cetatea Buciumi-

Năprădeana Năpradea – Olimpia Rus

CS Hida – Luceafărul Bălan

AS Creaca Jac – Rapid Zimbor

Recolta Agrij – Agronova Dragu

Cetatea Almaşu – Someşul Gâlgău

Viitorul Băbeni – ACS Tihău

Someşul Letca – Largiana Românaşi


Etapa XXIX, 16 iunie:

Dumbrava Ciocmani – Năprădeana Năpradea

Olimpia Rus – CS Hida

Luceafărul Bălan – AS Creaca Jac

Rapid Zimbor – Recolta Agrij

Agronova Dragu – Cetatea Almaşu

Someşul Gâlgău         – Viitorul Băbeni

ACS Tihău – Someşul Letca

Cetatea Buciumi – Largiana Românaşi


Etapa XXX, 23 iunie:

Năprădeana Năpradea – Cetatea Buciumi

CS Hida – Dumbrava Ciocmani

AS Creaca Jac – Olimpia Rus

Recolta Agrij – Luceafărul Bălan

Cetatea Almaşu – Rapid Zimbor

Viitorul Băbeni – Agronova Dragu

Someşul Letca – Someşul Gâlgău

Largiana Românaşi – ACS Tihău

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL