Connect with us

FOTBAL

Bursa transferurilor din Liga a IV-a Sălaj


AICI poți vedea toate mișcările (plecări – veniri) din această iarnă la toate formațiile ce activează în al patrulea eșalon din Sălaj


 

Unirea Mirşid:

Plecări:

Marcel Mureşan (Silvania Cehu Silv.)

Bogdan Ember (Silvania Cehu Silvaniei)

Ciprian Nagy (Dumbrava Gîlgău)

Veniri:

Cătălin Odenie (Silvania Cehu Silvaniei)

Iustin Ardelean (Ripensia Timişoara)

Sebastian Duma (Unirea Dej)

Antrenor: Vasile Jula (nou)

Antrenor secund: Flore Pop

Director sportiv: Flore Pop (nou)

Preşedinte: Cornel Barna

Preşedinte de onoare: Călin Bereschi

Rapid Jibou:

Plecări:

Puiu Unguraş (Someşul Someş Od.)

Samuel Botiş (Someşul Someş Od.)

Veniri:

Mihai Moş (Someşul Someş Odorhei)

Ovidiu Cătană (AS Chieşd)

Antrenor: Ciprian Roja

Antrenor secund: Alex Turcu

Preşedinte: Marius Stana

Vicepreşedinte: Augustin Mureşan

Preşedinte de onoare: Dan Ghiurco

Dumbrava Gîlgău:

Plecări:                        –

Veniri:

Răzvan Sabou (AS Creaca Jac) – FOTO

Sergiu Horvat (Sporting Zalău)

Ciprian Nagy (Unirea Mirşid)

Vlad Negrean (revenit din Spania)

Manager: Marius Paşca

Vicepreşedinte: Mircea Breban

Preşedinte: Vasile Făzăcaş

Director sportiv: Paul Ţiriac

Preşedinte de onoare: Isaia Maghiar

CS Barcău Nuşfalău:

Plecări:

Kallai Maradona (Venus Borla)

Kallai Geza (Venus Borla)

Lakatos Karoly (Venus Borla)

Nemes Berthold (Steaua Cosniciu)

Veniri:

Gabriel Puşcaş (Flacăra Halmăşd)

Codruţ Ardelean (Sportul Şimleu)

Olimpiu Ardelean (CS Atletic Zalău)

Florin Pop (CS Atletic Zalău)

Cristian Onica (Flacăra Halmăşd)

Antrenor: Ciprian Grecu

Antrenor: Adrian Damian

Director sportiv: Rudolf Stanciu (nou)

Preşedinte: Veres Tiberiu

Vicepreşedinte: Fazakas Lorand

Preşedinte de onoare: Radu Mate

Silvania Cehu Silvaniei:

Plecări:

Cătălin Odenie (Unirea Mirşid)

Adrian Pop (Silvania Cehu Silvaniei)

Vlad Marian (Unirea Sălăţig)

Rareş Hossu (CS Ileanda)

Veniri:

Marcel Mureşan (Unirea Mirşid)

Bogdan Ember (Unirea Mirşid)

Adrian Baidoc (Ardealul Crişeni)

Elek Tamas (CS Fărcaşa – jud. M.M.)

Antrenor: Dan Lucaciu

Preşedinte: Horaţiu Bogar

Vicepreşedinte: Cristian Janos

Secretar: Ioan Chende

Sportul Şimleu:

Plecări:

Codruţ Ardelean (Barcău Nuşfalău)

Veniri:

Raul Zmole (Flacăra Halmăşd)

Antrenor:  Tudor Ulmeanu (nou)

Antrenor:  Eugen Crişan (nou)

Preşedinte: Ioan Gurzău (nou)

Vicepreşedinte: Romeo Oltean

Secretarul clubului: Adrian Kun

Preşedinte de onoare: Septimiu Ţurcaş

 

Olimpic Bocşa:

Plecări:            –

Veniri:

Katona Krisztian (Cetatea Buciumi)

Mihai Jugrestan (nou legitimat)

Antrenor: Ioan Barou

Delegat: Ioan Mărcuş

Preşedinte: Ioan Barou

Vicepreşedinte: Vasile Cighi

 

AS Chieşd:

Plecări:

Ovidiu Cătană (Rapid Jibou)

Veniri:

Andrei Lăcătuş (Ardealul Crişeni)

Antrenor: Dorel Seran

Preşedinte: Gheorghe Temian

Preşedinte de onoare: Leontin Chiş

Steaua Cosniciu:

Plecări:            –

Veniri:

Nemes Berthold (CS Barcău Nuşfalău)

Nemes Tamas (CS Barcău Nuşfalău)

Marian Potra (Viitorul Poieni – jud. Cj.)

Răzvan Chiş (nou legitimat)

Alexandru Oltean (nou legitimat)

Antrenor: Radu Chiorean

Preşedinte: Liviu Ola

Preşedinte de onoare: Markus Laszlo

ACS Ileanda:

Plecări:

Victor Pop (Someşul Letca)

Alex Brânduşan (Someşul Someş Od.)

Veniri:

Horaţiu Silvestru (Lăpuşul Târgu Lăpuş)

Rareş Hossu (Silvania Cehu Silvaniei)

Raul Hossu (Ardealul Crişeni)

Ionuţ Greblă (reactivat)

Adrian Petrişor (reactivat)

Andrei Iacob (Dumbrava Ciocmani)

Antrenor: Horaţiu Vida

Manager: Adrian Pop

Preşedinte: Eugen Călăcean

Preşedinte de onoare: Cornel Lar

Flacăra Halmăşd:

Plecări:

Gabriel Puşcaş (CS Barcău Nuşfalău)

Raul Zmole (Sportul Şimleu)

Cristian Onica (Barcău Nuşfalău)

Călin Pop (Sporting Zalău)

Rareş Groze (Sporting Zalău)

Veniri:            

Director tehnic: Vasile Paşca

Vicepreşedinte: Florian Chiş

Preşedinte: Gavril Puşcaş

Someşul Someş Odorhei:

Plecări:

Mihai Moş (Rapid Jibou)

Richard Danci (CS Fărcaşa – jud. M.M.)

Darius Ungur (Ardealul Crişeni)

Szabo Benjamin (Silvania Cehu Silv.)

Raul Chendea (Silvania Cehu Silvaniei)

Veniri:

Puiu Unguraş (Rapid Jibou)

Samuel Botiş (Rapid Jibou)

Ionuţ Mureşan (Viitorul Ulmeni)

Adrian Pop (Silvania Cehu Silvaniei)

Octavian Ureche (Someşul Letca)

Alexandru Brânduşan (CS Ileanda)

Antrenor: Adrian Deac

Antrenor: Vlad Ortelecan

Preşedinte: Liviu Horincar

Vicepreşedinte: Tudor Corniş

Administrator: Marius Pop

Preşedinte de onoare: Grigore Berinde

CS Ardealul Crişeni:

Plecări:

Andrei Lăcătuş (AS Chieşd)

Adrian Baidoc (Silvania Cehu Silvaniei)

Adalbert Pintea (Olimpia Rus)

Veniri:

Darius Ungur (Someşul Someş Odorhei)

Ilyes Tamas (CS Barcău Nuşfalău)

Marius Pop (promovat de la juniori)

Sergiu Ardelean (promovat de la juniori)

Andrei Ardelean (promovat de la juniori)

Vlad Copceac (promovat de la juniori)

Dull Arthur (promovat de la juniori)

Antrenor: Liviu Feraru (nou)

Antrenor secund: Alin Ardelean

Director sportiv: Cornel Ştefan

Preşedinte: Mihai Gălgău

Preşedinte de onoare: Călin Morar

Mai multe pe acest subiect, în ediția ziarului Sportul Sălăjean, 13 martie.

1467 Vizualizari
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL