Connect with us

DIVIZIA A1

Programul returului Diviziei A1 2018 – 2019


Returul Diviziei A1 la volei masculin debutează în această seară, iar mai jos puteţi găsi programul complet al meciurilor programate în această etapă, precum şi celelalte etape rămase până la finalul sezonului regulat


Etapa XII, 26 ianuarie:

Universitatea Cluj       – SCMU Craiova

Explorări Baia Mare – Volei Municipal Zalău  

Steaua București         – Unirea Dej

CSM Câmpia Turzii – Arcada Galaţi

Dinamo Bucureşti       – CSM Bucureşti

VCM Piatra Neamţ stă

 

Etapa XIII, 2 februarie:

Dinamo Bucureşti       - Universitatea Cluj

CSM Bucureşti            – CSM Câmpia Turzii

Volei Municipal Zalău   – SCMU Craiova

Arcada Galaţi              – Steaua Bucureşti

VCM Piatra Neamţ     – Explorări Baia Mare

Unirea Dej stă

 

Etapa XIV, 6 februarie:

SCMU Craiova           – VCM Piatra Neamţ

Explorări Baia Mare – Unirea Dej

Steaua Bucureşti        – CSM Bucureşti

Universitatea Cluj   – Volei Municipal Zalău 

CSM Câmpia Turzii – Dinamo Bucureşti

Arcada Galaţi stă

 

Etapa XV, 9 februarie:

CSM Câmpia Turzii    – Universitatea Cluj

VCM Piatra Neamţ – Volei Municipal Zalău

Dinamo Bucureşti       – Steaua Bucureşti

Arcada Galaţi – Explorări Baia Mare

Unirea Dej      – SCMU Craiova

CSM Bucureşti stă

 

Etapa XVI, 16 februarie:

Universitatea Cluj       – VCM Piatra Neamţ

SCMU Craiova           – Arcada Galaţi

Volei Municipal Zalău  – Unirea Dej   

Explorări Baia Mare – CSM Bucureşti

Steaua Bucureşti          – CSM Câmpia Turzii

Dinamo Bucureşti stă

 

Etapa XVII, 20 februarie:

Steaua Bucureşti          – Universitatea Cluj

Dinamo Bucureşti       – Explorări Baia Mare

Arcada Galaţi – Volei Municipal Zalău 

CSM Bucureşti            – SCMU Craiova

Unirea Dej      – VCM Piatra Neamţ

CSM Câmpia Turzii stă

 

Etapa XVIII, 23 februarie:

Universitatea Cluj       – Unirea Dej

VCM Piatra Neamţ     – Arcada Galaţi

SCMU Craiova           – Dinamo Bucureşti

Explorări Baia Mare – CSM Câmpia Turzii

CSM Bucureşti            – Volei Municipal Zalău

Steaua Bucureşti stă

 

Etapa XIX, 2 martie:

Steaua Bucureşti – Explorări Baia Mare

CSM Câmpia Turzii    – SCMU Craiova

Dinamo Bucureşti       – Volei Municipal Zalău

CSM Bucureşti            – VCM Piatra Neamţ

Arcada Galaţi – Unirea Dej

Universitatea Cluj stă

 

Etapa XX, 9 martie:

Universitatea Cluj       – Arcada Galaţi

Unirea Dej – CSM Bucureşti

VCM Piatra Neamţ     – Dinamo Bucureşti

SCMU Craiova           – Steaua Bucureşti

Volei Municipal Zalău   – CSM Câmpia Turzii

Explorări Baia Mare stă

 

Etapa XXI, 13 martie:

Explorări Baia Mare – Universitatea Cluj

Steaua Bucureşti          – Volei Municipal Zalău

CSM Câmpia Turzii – VCM Piatra Neamţ

Dinamo Bucureşti       – Unirea Dej

CSM Bucureşti            – Arcada Galaţi

SCMU Craiova stă

 

Etapa XXII, 16 martie:

Universitatea Cluj       – CSM Bucureşti

Arcada Galaţi – Dinamo Bucureşti

Unirea Dej      – CSM Câmpia Turzii

VCM Piatra Neamţ – Steaua Bucureşti

SCMU Craiova           – Explorări Baia Mare

CS Volei Municipal Zalău stă

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in DIVIZIA A1