Connect with us

FOTBAL

Arbitrii şi observatorii partidelor din etapa a cincea a Ligii a V-a, Seria EST şi Seria VEST


Partidele din runda cu numărul cinci sunt programate de la ora 14.00, dar există multe jocuri care se vor juca de la alte ore


Seria EST

Agronova Dragu – Cetatea Buciumi – ora 17.00
Arbitri: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului) – Lazăr Andrei Raul (Tihău) şi Gombos Krisztian (Zalau)
Observator AJF: Latis Lorin (Zalau)

Someşul Gâlgău – Rapid Zimbor – ora 14.00
Arbitri: Turian Alexandru (Zalău)- Marincas Ionuț (Zalau) şi Hideg Paul (Zalau)
Observator AJF: Vincze Ioan (Jibou)

ACS Tihău – Luceafărul Bălan – sâmbătă, ora 16.00
Arbitri: Raţ Romulus (Zalau) – Iancău Adrian-Ioan (Derșida) şi Demian Alin (Letca)
Observator AJF: Moga Leontin (Zalău)

Largiana Românaşi – Olimpia Rus – ora 14.00

Arbitri: Raţ Romulus (Zalau) – Pop Andrei (Zalau)  şi Lazar Razvan (Zalau)
Observator AJF: Tamasan Dumitru (Zalău)

Someșul Letca – Dumbrava Ciocmani – ora 14.00
Arbitri: Demeter Lóránd (Zalău)- Mihăilescu Cristian-Florin (Zalău) şi Szarvadi Emilia-Valentina (Deja)
Observator: Stâncel Vasile (Zalău)

Viitorul Băbeni – Năprădeana Năpradea – ora 17.00
Arbitri: Mihăilescu Cristian-Florin (Zalău)- Demeter Lóránd (Zalău) şi Săstraş Vasile (Chendrea)
Observator AJF: Stâncel Vasile (Zalău)

Cetatea Almaşu – CS Hida – ora 14.00
Arbitri: Seiche Lazăr Flavius (Sânmihaiu Almaşului) – Lazar Andrei Raul (Tihau) şi Gombos Krisztian (Zalau)
Observator AJF: Latis Lorin (Zalau)

Recolta Agrij – AS Creaca Jac – ora 17.00
Arbitri: Raţ Romulus (Zalau) – Pop Andrei (Zalau) şi Lazar Razvan (Zalau)
Observator AJF: Tamasan Dumitru (Zalău)

 

Seria EST

Inter Pericei – A.S Carastelec – ora 14.00
Arbitri: Szabó Krisztina (Crişeni) – Argyelan Călin (Suplacu de Barcau) şi Dull József-Patrick (Sărmăşag)
Observator AJF: Morar Florin (Zalau)

Gloria Ban – Voinţa Horoatu Crasnei – ora 14.00
Arbitri: Lazar Alin (Tihau)- Ladanyi George (Zalau) şi Pop Alexandru (Garcei)
Observator AJF: Danciu Nicolae (Zalau)

Venus Borla – Voinţa Derşida – ora 13.00
Arbitri: Unimătan Paul Vasile (Zalau) – Szarvadi Béla-Ádám-Medárd (Deja) şi Cucuian Lavinia (Zalau)
Observator AJF: Moga Leontin (Zalău)

AS Juniorii Ip – Unirea Hereclean – ora 14.00
Arbitri: Negrean Adrian (Zalau)- Onica Raul (Zalau) şi Giamanu Marius (Zalau)
Observator AJF: Predeanu Romică (Zalău)

Olimpic Gârcei – Sporting Zalău – sâmbătă, ora 17.00
Arbitri: Lazar Alin (Tihau)- Negrean Sergiu (Zalau) şi Brândușe Raul (Zalau)
Observator AJF: Ardelean Zoltan (Zalău)

Venus Giurtelec – Unirea Sălăţig  – ora 17.00
Arbitri: Szabó Krisztina (Crişeni) – Argyelan Călin (Suplacu de Barcau) şi Dull József-Patrick (Sărmăşag)
Observator AJF: Morar Florin (Zalau)

Cetatea Valcău – Kemer Camăr – ora 17.00
Arbitri: Onica Raul (Zalau)- Negrean Adrian (Zalau) şi Giamanu Marius (Zalau)
Observator AJF: Predeanu Romică (Zalău)

Gloria Marin – Stejarul Sîg – ora 17.00
Arbitri: Lazar Alin (Tihau) – Ladanyi George (Zalau) şi Pop Alexandru (Garcei)
Observator AJF: Danciu Nicolae (Zalau)

loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ultimele articole




 

 

 




More in FOTBAL