Caută articole
Filtrează articole
06.12.2011 - 21:39
Oltenii i-au dat emoţii preşedintelui Rematului. GALERIE FOTO
Evoluţia mai puţin convingătoare a echipei în meciul cu SCMU Craiova, i-a creat o stare agitată preşedinteluI Rematului, Liviu Ciupe. Acesta nu a avut stare şi pe parcursul întregului meci, a putut fi regăsit la un moment dat în tribune, ca mai apoi să se retragă singur undeva în spatele terenului.
In cele din urmă, voleibaliştii de la Remat şi-au atins scopul şi au câştigat partida, iar cele mai importante sunt cele trei puncte, mai ales că urmează derbyul de la Baia Mare, unde Nagy Peter şi compania îşi doresc o nouă victorie.
“A fost un meci în care antrenorul a rulat mai mulţi jucători. Au evoluat toţi centri, după cum bine aţi observat a evoluat Mihalcea, Laza, Josifov, Massinatori. Antrenorul a vrut să vadă dacă rezervele se ridică la nivelul titularilor. "l felicit pentru acest lucru. Importante sunt cele trei puncte, care ne menţin pe primul loc. Echipa din Craiova a jucat cu o ambiţie deosebită, însă experienţa şi-a spus cuvântul. Urmează meciul de la Baia Mare, unde noi ne dorim cele trei puncte. Fiecare meci îl tratăm cu maximă seriozitate, indiferent de numele adversarului”. Liviu Ciupe - preşedinte Remat Zalău
Vizualizari: 681
| Printeaza | ![]() |
Trimite pe messenger |
Nume:
suporter - 07.12.2011 - 13:22
Sigur ca asa sunt frumoase meciurile cu emotii asa e sportul nu tot victorii la zero. Un meci in care au jucat baietii care nu au evoluat deloc. Iar articolul e facut pentru echipa din craiova asa se pare:))
Clasamente
| 1 | Corona 2010 Brasov | 52 |
| 2 | Olimpia Satu Mare | 49 |
| 3 | Universitatea II Cluj | 40 |
| 4 | Unirea Tarlungeni | 38 |
| 5 | Unirea Floresti | 35 |
| 6 | FCM Avantul Reghin | 35 |
| 7 | SESO Campia Turzii | 34 |
| 8 | Unirea Ungheni | 34 |
| 9 | FC ZALĂU | 33 |
| 10 | Sanatatea Cluj-Napoca | 29 |
| 11 | CFR II Cluj | 26 |
| 12 | Unirea Dej | 26 |
| 13 | Vointa Livezile | 23 |
| 14 | CS Zlatna | 17 |
| 15 | FCM II Targu Mures | 15 |
| 16 | Gloria II Bistrita | 13 |
Vremea (Meteo)
Curs Valutar
Newsletter








