Caută articole
Filtrează articole
21.10.2011 - 12:19
Liviu Ciupe şi Daniel Sabou au devenit vicepreşedinţi ai PDL Sălaj
Doi dintre oamenii importanţi de sport ai Sălajului nu numai că s-au implicat şi în politică, ci au ajuns chiar în funcţii de conducere
Iată că, mai nou, sportul nu este străin de politică şi nici politica de sport. În prezent, pentru a se realiza unele lucruri, indiferent că este vorba despre baze sportive sau alte activităţi sociale sau culturale este nevoie de puţin ajutor politic.
Un alt aspect important legat de preşedintele echipei Remat Zalău – Liviu Ciupe, este acela că în topul FORBES, topul celor mai potente persoane din punct de vedere financiar, conducătorul campioanei României la volei masculin ocupă primul loc în Sălaj şi locul 408 la nivel naţional, cu o avere estimată la 10 milioane de euro. Pe poziţia a doua în judeţul nostru şi pe locul 462 la nivel naţional se află Lia Stanca, cu o avere de circa 8 milioane de euro.
Vizualizari: 1333
| Printeaza | ![]() |
Trimite pe messenger |
Clasamente
| 1 | Corona 2010 Brasov | 52 |
| 2 | Olimpia Satu Mare | 49 |
| 3 | Universitatea II Cluj | 40 |
| 4 | Unirea Tarlungeni | 38 |
| 5 | Unirea Floresti | 35 |
| 6 | FCM Avantul Reghin | 35 |
| 7 | SESO Campia Turzii | 34 |
| 8 | Unirea Ungheni | 34 |
| 9 | FC ZALĂU | 33 |
| 10 | Sanatatea Cluj-Napoca | 29 |
| 11 | CFR II Cluj | 26 |
| 12 | Unirea Dej | 26 |
| 13 | Vointa Livezile | 23 |
| 14 | CS Zlatna | 17 |
| 15 | FCM II Targu Mures | 15 |
| 16 | Gloria II Bistrita | 13 |
Vremea (Meteo)
Curs Valutar
Newsletter








