Connect with us

HANDBAL

Programul turului Ligii Florilor ~ Ediţia 2017 – 2018~

Etapa I, 6 septembrie:

Danubius Galaţi     – Dunărea Brăila

CSM Roman    – HC Zalău

Unirea Slobozia     – CSM Bucureşti

Măgura Cisnădie       –  “U” Cluj

Rapid Bucureşti      – CSM Slatina

Corona Braşov     – HCM Rm. Vâlcea

SCM Craiova      – CSM Bistriţa

 

Etapa II, 9 septembrie:

Dunărea Brăila – CSM Bistriţa

HCM Rm. Vâlcea – SCM Craiova

CSM Slatina – Corona Braşov

“U” Cluj – Rapid Bucureşti

CSM Bucureşti – CSM Roman

Danubius Galaţi – Unirea Slobozia

HC Zalău – Măgura Cisnădie

Etapa III, 16 septembrie:

Unirea Slobozia – Dunărea Brăila

CSM Roman – Danubius Galaţi

Rapid Bucureşti – HC Zalău

Măgura Cisnădie – CSM Bucureşti

Corona Braşov – “U” Cluj

SCM Craiova – CSM Slatina

CSM Bistriţa – HCM Rm. Vâlcea

Etapa IV, 7 octombrie:

Dunărea Brăila – HCM Rm. Vâlcea

HC Zalău – Corona Braşov  

CSM Slatina – CSM Bistriţa

“U” Cluj –  SCM Craiova

CSM Bucureşti – Rapid Bucureşti

Danubius Galaţi – Măgura Cisnădie

Unirea Slobozia – CSM Roman

 

Etapa V, 21 octombrie:

CSM Roman – Dunărea Brăila

Măgura Cisnădie – Unirea Slobozia

Rapid Bucureşti – Danubius Galaţi

Corona Braşov – CSM Bucureşti

CSM Bistriţa – “U” Cluj

HCM Rm. Vâlcea – CSM Slatina

SCM Craiova – HC Zalău   

 

Etapa VI, 28 octombrie:

Dunărea Brăila – CSM Slatina

“U” Cluj – HCM Rm. Vâlcea

 HC Zalău – CSM Bistriţa  

CSM Bucureşti – SCM Craiova

Danubius Galaţi – Corona Braşov

Unirea Slobozia – Rapid Bucureşti

CSM Roman – Măgura Cisnădie

Etapa VII, 1 noiembrie:

Măgura Cisnădie – Dunărea Brăila

Rapid Bucureşti – CSM Roman

Corona Braşov – Unirea Slobozia

SCM Craiova – Danubius Galaţi

CSM Bistriţa – CSM Bucureşti

CSM Slatina – “U” Cluj

HCM Rm. Vâlcea – HC Zalău  

 

Etapa VIII, 4 noiembrie:

HC Zalău – CSM Slatina  

Dunărea Brăila – “U” Cluj

CSM Bucureştie – HCM Rm. Vâlcea

Danubius Galaţi – CSM Bistriţa

Unirea Slobozia – SCM Craiova

CSM Roman – Corona Braşov

Măgura Cisnădie – Rapid Bucureşti

Etapa IX, 11 noiembrie:

Rapid Bucureşti – Dunărea Brăila

Corona Braşov – Măgura Cisnădie

SCM Craiova – CSM Roman

CSM Bistriţa – Unirea Slobozia

HCM Rm. Vâlcea – Danubius Galaţi

CSM Slatina – CSM Bucureşti

 “U” Cluj – HC Zalău 

Etapa X, 18 octombrie:

CSM Bucureşti – “U” Cluj

Danubius Galaţi – CSM Slatina

Unirea Slobozia – HCM Rm. Vâlcea

CSM Roman – CSM Bistriţa

Măgura Cisnădie – SCM Craiova

Dunărea Brăila – HC Zalău

Rapid Bucureşti – Corona Braşov

 

Etapa XI, 10 ianuarie 2018:

Corona Braşov – Dunărea Brăila

SCM Craiova – Rapid Bucureşti

CSM Bistriţa – Măgura Cisnădie

HCM Rm. Vâlcea – CSM Roman

CSM Slatina – Unirea Slobozia

“U” Cluj – Danubius Galaţi

HC Zalău – CSM Bucureşti 

Etapa XII, 13 ianuarie 2018:

Dunărea Brăila – CSM Bucureşti

Unirea Slobozia – “U” Cluj

Danubius Galaţi – HC Zalău

CSM Roman – CSM Slatina

Măgura Cisnădie – HCM Rm. Vâlcea

Rapid Bucureşti – CSM Bistriţa

Corona Braşov – SCM Craiova

Etapa XIII, 20 ianuarie:

SCM Craiova – Dunărea Brăila

CSM Bistriţa – Corona Braşov

HCM Rm. Vâlcea –  Rapid Bucureşti

CSM Slatina – Măgura Cisnădie

“U” Cluj – CSM Roman

HC Zalău – Unirea Slobozia

CSM Bucureşti – Danubius Galaţi

196 Vizualizari
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in HANDBAL