Connect with us

FOTBAL

Programul turului Seriei a 6-a din Liga a III-a

Programul turului Seriei a 6-a din Liga a III-a la fotbal, ediţia 2011 – 2012

Etapa I: 19 august

Gloria Bistriţa II – Unirea Tărlungeni

Unirea Dej – Avântul Reghin

Unirea Ungheni – CS Zlatna

CFR Cluj II – Sănătatea Cluj

SCM Braşov – U Cluj II

Unirea Floreşti – Seso Câmpia Turzii

Olimpia Satu Mare – FCM Tg. Mureş II

Voinţa Livezile – FC Zalău

Etapa a II-a: 26 august

Avântul Reghin – Gloria Bistriţa II

CS Zlatna – Unirea Dej

Sănătatea Cluj – Unirea Ungheni

U Cluj II – CFR Cluj II

Seso Câmpia Turzii – SCM Braşov

FCM Târgu Mureş II – Unirea Floreşti

FC Zalău – Olimpia Satu Mare

Unirea Tărlungeni – Voinţa Livezile

Etapa a III-a: 2 septembrie

Avântul Reghin – Unirea Tărlungeni

Gloria Bistriţa II – CS Zlatna

Unirea Dej – Sănătatea Cluj

Unirea Ungheni – U Cluj II

CFR Cluj II – Seso Câmpia Turzii

SCM Braşov – FCM Târgu Mureş II

Unirea Floreşti – FC Zalău

Olimpia Satu Mare – Voinţa Livezile

Etapa a IV-a: 9 septembrie

CS Zlatna – Avântul Reghin

Sănătatea Cluj – Gloria Bistriţa II

U Cluj II – Unirea Dej

Seso Câmpia Turzii – Unirea Ungheni

FCM Târgu Mureş II – CFR Cluj II

FC Zalău – SCM Braşov

Voinţa Livezile – Unirea Floreşti

Unirea Tărlungeni – Olimpia Satu Mare

Etapa a V-a: 16 septembrie

CS Zlatna – Unirea Tărlungeni

Avântul Reghin – Sănătatea Cluj

Gloria Bistriţa II – U Cluj II

Unirea Dej – Seso Câmpia Turzii

Unirea Ungheni – FCM Târgu Mureş II

CFR Cluj II – FC Zalău

SCM Braşov – Voinţa Livezile

Unirea Floreşti – Olimpia Satu Mare

Etapa a VI-a: 23 septembrie

Sănătatea Cluj – CS Zlatna

U Cluj II – Avântul Reghin

Seso Câmpia Turzii- Gloria Bistriţa II

FCM Târgu Mureş II – Unirea Dej

FC Zalău – Unirea Ungheni

Voinţa Livezile – CFR Cluj II

Olimpia Satu Mare – SCM Braşov

Unirea Tărlungeni – Unirea Floreşti

Etapa a VII-a: 30 septembrie

Sănătatea Cluj – Unirea Tărlungeni

CS Zlatna – U Cluj II

Avântul Reghin – Seso Câmpia Turzii

Gloria Bistriţa II – FCM Târgu Mureş II

Unirea Dej – FC Zalău

Unirea Ungheni – Voinţa Livezile

CFR Cluj II – Olimpia Satu Mare

SCM Braşov – Unirea Floreşti

Etapa a VIII-a: 7 octombrie

U Cluj II – Sănătatea Cluj

Seso Câmpia Turzii – CS Zlatna

FCM Târgu Mureş II – Avântul Reghin

FC Zalău – Gloria Bistriţa II

Voinţa Livezile – Unirea Dej

Olimpia Satu Mare – Unirea Ungheni

Unirea Floreşti – CFR Cluj II

Unirea Tărlungeni – SCM Braşov

Etapa a IX-a: 14 octombrie

Unirea Tărlungeni – U Cluj II

Sănătatea Cluj – Seso Câmpia Turzii

CS Zlatna – FCM Târgu Mureş II

Avântul Reghin – FC Zalău

Gloria Bistriţa II – Voinţa Livezile

Unirea Dej – Olimpia Satu Mare

Unirea Ungheni – Unirea Floreşti

CFR Cluj II – SCM Braşov

Etapa a X-a: 21 octombrie

Seso Câmpia Turzii – U Cluj II

FCM Târgu Mureş II – Sănătatea Cluj

FC Zalău – CS Zlatna

Voinţa Livezile – Avântul Reghin

Olimpia Satu Mare – Gloria Bistriţa II

Unirea Floreşti – Unirea Dej

CSM Braşov – Unirea Ungheni

CFR Cluj II – Unirea Tărlungeni

Etapa a XI-a: 28 octombrie

Unirea Tărlungeni – Seso Câmpia Turzii

U Cluj II – FCM Târgu Mureş II

Sănătatea Cluj – FC Zalău

CS Zlatna – Voinţa Livezile

Avântul Reghin – Olimpia Satu Mare

Gloria Bistriţa II – Unirea Floreşti

Unirea Dej – SCM Braşov

Unirea Ungheni – CFR Cluj II

Etapa a XII-a: 4 noiembrie

FCM Tg. Mureş II – Seso Câmpia Turzii

FC Zalău – “U” Cluj II

Voinţa Livezile – Sănătatea Cluj

Olimpia Satu Mare – CS Zlatna

Unirea Floreşti – Avântul Reghin

SCM Braşov – Gloria Bistriţa II

CFR Cluj II – Unirea Dej

Unirea Ungheni – Unirea Tărlungeni

Etapa a XIII-a: 11 noiembrie

Unirea Tărlungeni – FCM Târgu Mureş II

Seso Câmpia Turzii – FC Zalău

U Cluj II – Voinţa Livezile

Sănătatea Cluj – Olimpia Satu Mare

CS Zlatna – Unirea Floreşti

Avântul Reghin – SCM Braşov

Gloria Bistriţa II – CFR Cluj II

Unirea Dej – Unirea Ungheni

Etapa a XIV-a: 18 noiembrie

FC Zalău – FCM Târgu Mureş II

Voinţa Livezile – Seso Câmpia Turzii

Olimpia Satu Mare – U Cluj II

Unirea Floreşti – Sănătatea Cluj

SCM Braşov – CS Zlatna

CFR Cluj II – Avântul Reghin

Unirea Ungheni – Gloria Bistriţa II

Unirea Dej – Unirea Tărlungeni

Etapa a XV-a: 25 noiembrie

Unirea Tărlungeni – FC Zalău

FCM Târgu Mureş II – Voinţa Livezile

Seso Câmpia Turzii – Olimpia Satu Mare

U Cluj II – Unirea Floreşti

Sănătatea Cluj – SCM Braşov

CS Zlatna – CFR Cluj II

Avântul Reghin – Unirea Ungheni

Gloria Bistriţa II – Unirea Dej

 

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in FOTBAL