Connect with us

LIGA I

Clasament

 

 1. Macrogroup                    19   16 2   1   118 –   44     50   

 2. Sportul Salajean             19   14 5   0   120 –   65     47 

 3. Cipricom                        19   13 1   4   101 –   43     41

 4. Autoland Hosu                19   13 2   4    118 –   62     41

 5. Pronet                            19   12 1   6     74 –   62    37

 6. Anasport                         19   10 2   7     63 –   71    32

 7. Euro Glia Nusfalau           19   10 1   8     78 –   56    31

 8. Mobil Team Lux Invest      19   10 0   9     67 –   73    30

 9. Atletico                           19     7 2 10     78 –   86     23

10. Zona                              19     7 2 10     65 – 113     23

11. Blue Team                     19     6 2 11      78 – 112     20

12. Europan Sarmasag         19     6 1 12      86 –   86    19

13. Old Boys Info Plus          19     5 4 10      57 –   88    19

14. Verii Lozna                     19     3 1 15      46 –   93    10

15. Salamandra                    19     2 3 14      54 – 102      9

16. Echinox Imperial             19     2 2 15      55 – 100      8

 

 

Etapa a XX-a se va desfasura dupa urmatorul program: azi, ora 20.00: Macrogroup – Old Boys Info Plus; vineri, ora 19.00: Verii Lozna – Sportul Salajean; ora 20.00: Europan Sarmasag – Euro Glia Nusfalau; ora 21.00: Echinox – Zona; sambata, ora 17.00: Anasport – Atletico; ora 18.00: Blue Team – Pronet; ora 19.00: Mobil Team Lux Invest – Autoland Hosu; ora 20.00: Cipricom – Salamandra

 

 

 

Clasamentul

golgeterilor:

 1. Adrian FArcaS (Sportul Salajean)                     – 47

 2. Tudor Ulmeanu (Macrogroup)                            – 45

 3. Orban Robert (Euro Glia Nusfalau)                    – 32

 4. Cristian Chis (Macrogroup)                               – 29

 5. Mihai Gaidos (Rechinii Autoland Hosu)              – 28

 6. Daniel Sitas (Blue Team)                                  – 26

 7. Marius Micle (Europan Sarmasag)                     – 25

     Vlad Tuser (Atletico)                                         – 25

     Vlad Balmus (Anasport)                                    – 25

 8. Nicolae Sandor (Cipricom)                                 – 24

 9. Nicolae Micle (Rechinii Autoland Hosu)               – 23

       Constantin Agrijan (Salamandra)                      – 23

10. Marcel Petrean (Zona)                                      – 22

11. Marius Cozma (Cipricom)                                 – 19

       Cristian Muresan (Mobil Team Lux Invest)         – 19

       Gabor Gabor (Euro Glia Nusfalau)                    – 19

12. Marius Muntean (Pronet)                                  – 18

       Daniel Sabau (Cipricom)                                  – 18

13. Nicolae Stana (Macrogroup)                              – 17

14. Ionut Jeler (Rechinii Autoland Hosu)                   – 16

15. Marcel Muresan (Mobil Team Lux Invest)            – 15

      Adrian Cimpoies (Anasport)                              – 15

      Claudiu Dobrinean (Blue Team)                         – 15

      Catalin Sabau (Pronet)                                     – 15

16. Mihai Jugrestan (Echinox)                                 – 14

       Ciprian Roja (Sportul Salajean)                         – 14

loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ultimele articole




 

 

 

 

More in LIGA I