Connect with us

CUPA ROMANIEI

Campioana Autovip Garden a fost învinsă de o echipă din Liga a II-a! Vezi rezultatele înregistrate în Cupa României!


Ionuţ Iacob şi compania au reuşit să producă surpriza începutului de an pe "sinteticul" zălăuan, învingând tocmai campioana ultimelor două ediţii de Liga 1


 

În rândurile de mai jos puteţi afla rezultatele înregistrate în toate cele 16 partide din prima etapă a Fazei a II-a din Cupa României la minifotbal

 

                 
Grupa A                
Euro Dezmembrări Bavaria Gold  14  
DHL Brădet Grand Team Jibou  1  
                 
Grupa B                
Old Boys    Cristal Grup Românaşi 14 2  
Dia Guard Divino Generalii   16  
                 
Grupa C                
Autovip Garden  Tenaris   1 1 (4-5 d.l.d.)
Fino Brutto ZMIF Team 3 1  
                 
Grupa D                
Trans Oşanu Stelya Brădet  
Rapid Peceiu Decor Flor 2 1  
                 
Grupa E                
Autoland Hosu  Michelin   10   
Fan Courier Ianus   8 2  
                 
Grupa F                
Boldor Florex Hida Voinţa Aghireş  
GVU    BT Royal   8 2  
                 
Grupa G                
Viper Electro Cris Steaua 24    
YVO Team Cavalerii   1  
                 
Grupa H                
Dia Guard II Brutăria Daia 9 1  
Lexus    Perla Victory 14  1  

 

                                CLASAMENTELE DUPA PRIMA ETAPA

 

  Grupa A M V E I G P
1 Euro Dezmembrari 1 1 0 0 14 – 3 3
2 Grand Team Jibou 1 1 0 0 4 – 1 3
3 DHL Bradet  1 0 0 1 1 – 4 0
4 Bavaria Gold 1 0 0 1 3 – 14 0
               
               
               
  Grupa B M V E I G P
1 Dia Guard Divino 1 1 0 0 16 – 4 3
2 Old Boys Info Plus 1 1 0 0 14 – 2 3
3 Generalii 1 0 0 1 4 – 16 0
4 Cristal Grup Romanasi 1 0 0 1 2 – 14 0
               
               
               
  Grupa C M V E I G P
1 Fino Brutto Borla 1 1 0 0 3 – 1 3
2 Tenaris 2014 1 0 1 0 1 – 1 *2
3 Autovip Garden Simleu 1 0 1 0 1 – 1 1
4 Zmif Team 1 0 0 1 1 – 3 0
               
               
               
  Grupa D M V E I G P
1-2 Trans Osanu 1 1 0 0 2 – 1 3
1-2 Rapid Peceiu 1 1 0 0 2 – 1 3
3-4 Stelya Bradet 1 0 0 1 1 – 2 0
3-4 Decor Flor 1 0 0 1 1 – 2 0
               
               
               
  Grupa E M V E I G P
1 Autoland Hosu 1 1 0 0 10 – 0 3
2 Fan Courier 1 1 0 0 8 – 2 3
3 Ianus 1 0 0 1 2 – 8 0
4 Michelin 1 0 0 1 0 – 10 0
               
               
               
  Grupa F M V E I G P
1 GVU 1 1 0 0 8 – 2 3
2 Boldor Florex Hida 1 1 0 0 4 – 3 3
3 Vointa Aghires 1 0 0 1 3 – 4 0
4 BT Royal 1 0 0 1 2 – 8 0
               
               
               
  Grupa G M V E I G P
1 Steaua 24 1 1 0 0 6 – 3 3
2 Yvo Team 1 1 0 0 2 – 1 3
3 Cavalerii FS Grup 1 0 0 1 1 – 2 0
4 Viper Electrocris 1 0 0 1 3 – 6 0
               
               
               
  Grupa H M V E I G P
1 Lexus 1 1 0 0 14 – 1 3
2 Dia Guard Divino II 1 1 0 0 9 – 1 3
3 Brutaria Daia 1 0 0 1 1 – 9 0
4 Perla Victory 1 0 0 1 1 – 14 0

Loading...
1 Comment

1 Comment

  1. Baza sportiva Onix

    17 January 2016 at 22:28

    Imagini si declaratii dupa aceasta etapa gasiti pe pagina de facebook Campionatul de Minifotbal Onix Salaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in CUPA ROMANIEI