Connect with us

MINIFOTBAL

AS Onix şi Autovip împart şefia

Rezultate din etapa a III-a:

Queen Victory – Focus Team            3 – 10 (1 – 7)

Au marcat:Marius Faur (2) şi Vlad Rein, respectiv Ilie Sabou (3), Cristian Ardelean (2), Lucian Å¢igle (2), Sergiu Popovici (2) şi Ioan Sîmpetrean

 

Mobila Kiraly Crasna – Electric Casa 8 – 6 (2 – 2)

Au marcat: Ioan Sztan (5), Vasile Roman (2) şi Vider Sandor, respectiv Kulcsar Jozsef (3), Ciprian Cheţa (2) şi Mihai Pop

 

Super Team – Network Cable           5 – 0 (3 – 0)

Au marcat: Sergiu Sână (2) Călin Sfăt, Cosmin Băgărean şi Marius Pop

 

Arsenal Badon – Terra Kid                2 – 2 (1 – 1)

Au marcat: Ioan Stevar şi Ovidiu Marian, respectiv Alin Pop şi Alexandru Băican

 

AS Onix – Bad Boys                          9 – 4 (5 – 2)

Au marcat: Nicolae Chiş-Ciure (4), Vasile Rodina (2), Lukacs Levente (2) şi Ioan Onicaş, respectiv Claudiu Lapoş (4)

 

Simion Bărnuţiu – Flash Boys Bocşa 6 – 5 (3 – 2)

Au marcat: Ciprian Pavel (2), Claudiu Sabou, Ionuţ Terec şi Balla Robert, respectiv Bogdan Opriş (2), Radu Opriş (2) şi Cătălin Bărnuţiu

 

Vio’s Team – Autovip                       4 – 10 (4 – 4)

Au marcat: Szentkiraly Attila (3) şi Cseke Zoltan, respectiv Adrian Gheţe (5), Paul Remeş (3), Mihai Tătar şi Cosmin Bregea

 

 

Clasament: 

 1. AS Onix                       3        3    0    0     31 – 15     9

 2. Autovip                         3        3    0    0     22 –   8     9

 3. Super Team                  3        2    0    1    15 –   6     6

 4. Focus Team                 3        2    0    1     23 – 20     6

 5. Mobila Kiraly Crasna     2        1    1    0     10 –   8     4

 6. Simion Bărnuţiu            3        1    1     1    13 – 13     4

 7. Arsenal Badon              3       1    1    1     10 – 12     4

 8. Vio’s Team                   3       1    1    1     11 – 15     4

 9. Queen Victory               3      1    0     2     10 – 18     3

10. Bad Boys                     3      1    0     2    11 – 22     3

11. Terra Kid                       3      0    1    2    11 – 14     1

12. Flash Boys Bocşa         3      0    1    2     8 – 15      1

13. Electric Casa                2      0    0    2     9 – 13       0

14. Network Cable              1      0    0    1      0 –   5      0

 

Etapa a IV-a se va desfăşura după următorul program: Sâmbătă, ora 15.00: Network Cable – Simion Bărnuţiu; duminică, ora 09.00: Mobila Kiraly Crasna – Super Team; ora 12.00: Bad Boys – Arsenal Badon; ora 13.00: Flash Boys Bocşa – Autovip; ora 14.00: Terra Kid – Queen Victory; ora 15.00: Electric Casa – Focus Team. Partida AS Onix – Vio’s Team s-a desfăşurat în devans

338 Vizualizari
Loading...
1 Comment

1 Comment

  1. sizegenetics

    27 April 2011 at 10:38

    sizegenetics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in MINIFOTBAL